Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тенок Блутут Глушец

Тенок Блутут Глушец

DEN 1584.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хардверска компатибилност влезните и Излезните уреди НА HP се компатибилни со Сите Hp Деловни Тетратки и докинг производи. ЗАБЕЛЕШКА : не сите модели се достапни во сите региони. Уживајте во лесната безжична тетратка и навигација со ТАБЛЕТИ СО Hp Тенок Bluetooth Глушец. Стилскиот глушец работи со низа оперативни системи, поддржува амбидекстрозна употреба и лесно се пакува и оди Зачувајте ги портите на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР со bluetooth® глушец кој автоматски се спарува и не бара USB микро-приемник. Уживајте во компатибилноста со сите ваши уреди во канцеларијата, на патот и дома. Глувчето е компатибилно со повеќе ОС за да можете да ја замените употребата помеѓу Windows, Mac Os X, Android ® и Chrome. Контролирајте го глувчето со двете раце. Три програмабилни копчиња и централно тркало за лизгање поддржуваат удобно, природно поставување на прстите. Добијте продолжено траење на батеријата до 6 месеци.1 Избегнувајте изненадувања со пригоден индикатор ЗА ЛЕР батерија што ве предупредува кога треба да ги смените батериите. Уживајте во уверувањето на една година дел замена ограничена гаранција. Достапна е дополнителна поддршка (Само Во Северна Америка) седум дена во неделата, 24 часа на ден по телефон, како и преку форуми за поддршка преку интернет. Опис на конекторот безжичен. Безжични технологии Bluetooth. Батерија тип 1 Batt Батерија. Резолуција 1200 ДПИ. Димензии (В х Д х Х) 2,5 х 10,17 х 6,46 см (0,98 х 4 х 2,54 инчи). Тежина 44 гр (1,55 мл). Што е вклучено Што има ВО кутијата HP Тенок Bluetooth Глушец Еднаentation Батерии Документација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.