Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
јолај добра ноќ гел зацврстување на кожата остави во размаска избледи фини линии навлажнувачки и хидрирачки ноќ женски кревање зацврстување навлажнување и поправ

јолај добра ноќ гел зацврстување на кожата остави во размаска избледи фини линии навлажнувачки и хидрирачки ноќ женски кревање

DEN 159.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Добра Ноќ Гел Зацврстување На Кожата Оставете Во Размаска Избледете Фини Линии Навлажнувачки И Хидратантни Ноќни Женски Кревање Зацврстување Навлажнувачки и Поправка на спиење 40мл карактеристики : Зацврстување На Колаген : Зацврстување На Колаген богато со навлажнување, поправка и ефикасно поправка на оштетената кожа, обезбедува целодневна исхрана и ја остава кожата младешка, ревитализирана, поцврста и еластична.Богати Органски Состојки : Богати Со Хијалуронски : Продира во основата на мускулите, заклучувајќи и правејќи ја кожата еластична. Збогатен Со Центела Азијатика : Ја Смирува кревката кожа и ја поправа бариерата на кожата. Збогатен Со Карнозин : Ја Зацврстува и омекнува кожата, ги хидрира и намалува брчките.Спиење : еден дневно, удобен и брз, мал пакет е лесен за носење, а количината на секоја торба е строго контролирана. Спиењето ви овозможува да го завршите ефектот на поправка на кожата, навлажнување, кревање и зацврстување додека спиете. Нанесете пред спиење, нема потреба од миење. Долготрајната употреба се препорачува за подобри резултати.ефикасно : состојки, можат да бидат совршено погодни за сите типови на кожа, лесни и тенки, не тешки, брза апсорпција, удобна пријателска за кожата, може да ја користат момчиња и девојчиња алергии).Научно помазна и поцврста кожа, нега на длабока кожа за време на спиењето, ефикасно и прочистување, поправка и навлажнување во исто време, намалување на појавата на фини линии и брчкидобар Ноќен Гел Зацврстување На Кожата Оставете Во Размаска Бледнеат Фини Линии Навлажнувачки И Хидрирачки Ноќно Кревање На Жени, Зацврстување На Навлажнување и Поправка на спиење 40млматеријал : течна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 40гр Јолаи Добра Ноќ Гел Зацврстување На Кожата Оставете Во Размаска Избледете Ги Фините Линии Навлажнувачки и Хидрирачки Ноќни Женски Кревање Зацврстување Навлажнувачки и Поправка на спиење 40мл. 100% сосема нов и квалитетен, сите изработени од врвни материјали обезбедуваат неверојатно чувство. Не фрлајте ја косата и не ја повредувајте кожата. Суровост Слободен и Вегански-нашите производи никогаш не се тестираат на животни. Пол : Женски. Возраст : Возрасни. Најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, пријатели и сите љубители на убавината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.