Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Декоративни Led Осветлување Број Осветлување Број Знак За Ноќно Светло Свадба Роденден Божиќ Дома Бар Декорација Број

Декоративни Led Осветлување Број Осветлување Број Знак За Ноќно Светло Свадба Роденден Божиќ Дома Бар Декорација Број

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ВИСОК КВАЛИТЕТ-Изработен од еколошки апс + пп материјал; Потребни се 2 bat батерии (не се вклучени); може да се закачи (има отвор за клучалки во задниот дел за лесно закачување) на ѕидови, мантили или да се стави на врвот на масата за прием за време на вашиот настан или прослава повеќекратна УПОТРЕБА - Букви Од Марки, Осветлете ги вашите омилени зборови за специјална пригода, настан или декорација на домот. Погоден за дома, роденденска забава, на отворено, барови, украсени кафулињапогодност - овие маркирани светла се преносливи, може да се закачат на ѕидови и можат да го направат да стои со двострана чешма.Потребни се 2 x bat батерии така што тие не се премногу големи и нема да треба да бидат вклучени во електричен штекер Големината е околу 24cm x 22cm x 5,5 cm (9,5" x 8,7" x 2,2"). 1 x LED Буква Светлина, 2 xter Батерии (Не Се Вклучени)СРЕЌЕН РОДЕНДЕН1.Напишете кое било име или фраза со овие прекрасни букви од азбука!2.Создадете топла и романтична атмосфера со топла БЕЛА ЛЕР lights3.An привлечете внимание и нацртајте очи како врв на вашата свадба, забава, специјален настан итн.LOVEType : LED Декоративни Светилкиматеријал : ABS, PPColor : Топла Бела Боја : 24 x 22 x 5,5 см (9,5 "x 8,7" x 2,2")Извор На Енергија : 2 x batt батерија (Не Е Вклучена)дијаметарот на Сијалицата е околу 1,6 см (0,63 инчи)потребни Се Двеa батерии.(Не Е Вклучена)дупка За Суспензија дизајнирана, може да се закачи на тапетите производите се спакувани во пластични кеси, чувајте ги чисти Броеви, осветлете ги вашите омилени зборови за специјални прилики, настани или декор на домот. Нашите светла се многу разноврсни и преносливи бидејќи се високи само 8,66" и дебели 1,77", можат да бидат монтирани на ѕид и да бараат 2 bat батерии, така што тие не се премногу големи и не треба да се приклучуваат во штекерот. Направени од пластика, бара 2 bat батерии, не се вклучени, може да се закачи на ѕидот, на каминот (со клучалката слот на грбот за лесно виси) или на рецепција за време на вашиот настан или прослава. Модните LED титл светла, LED светлата имаат долг век на траење и не се жешки за долгорочна употреба. Добијте најдобар декоративен ефект.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.