Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Артемио Монтиран Гумен Печат сет-долна В

Артемио Монтиран Гумен Печат сет-долна В

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики артемио-Мал Случај Монтиран Гумен Печат Сетквалитетни гумени марки во широк спектар на фонтови за да одговараат на секој проект или стил на дизајнирање секој печат доаѓа монтиран на 1-1/4 инчи. дебело дрво блоктриесет 3/8 х 3/8 инчи. монтирани гумени марки димензии-2,44 Л х 2,05 В х 1,38 Ч во. Артемио Монтиран Гумен Печат Сет-долна Ц.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.