Лајк Дома Стратус Една Фиока Крајна Маса Со Полица, Цреша Од Срцево Дрво

Лајк Дома Стратус Една Фиока Крајна Маса Со Полица, Цреша Од Срцево Дрво

DEN 2399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Домот На Лајк 22007 Статусна Крајна Маса има непогрешлива убавина разгорени здолништа кои ги исполнуваат заоблените колкови преку деликатно контурирани нозесе магични елементи во овие напнати нови дизајни на маси. Богата завршница Од Цреша Од Срцево Дрво е накитена со поцрнет, хардвер за фиоки за флеш дизајн и лесни, омекнати рабови. Едноставниот процес на склопување носи цврст мебел од дрво во вашиот дом за неколку минути. Дизајниран И произведен Од Leick Home, доверлив извор за квалитетен мебел за дома за секој вкус и буџет.Сите Производи Од Леик се загарантирани против дефекти во изработката за период од една година под нормална станбена употреба. Ве молиме чувајте датум фактура за побарувања. Собрани Димензии : 20 инчи L x 24 инчи W x 24 инчи H. кутија За фиоки Од Цврсто дрво со поцрнет хардвер за испирање. Долна полица за прикажување. Богата Срцева Цреша заврши. Едноставно склопување за неколку минути. Цврста конструкција од тврдо дрво и фурнир. Врежани заострени нозе и разгорени елементи на здолниште. Лесни опуштени рабови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.