Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Фанатици Брендирани Виолетови ЛСУ Тигри Тим Примарно Лого Пуловер Худи

Машки Фанатици Брендирани Виолетови ЛСУ Тигри Тим Примарно Лого Пуловер Худи

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Покажете ја вашата поддршка НА ТИГРИТЕ НА ЛСУ со грабање на Оваа Примарна Качулка За Пуловер Со Лого од Брендирани Фанатици. Заедно со пријатниот дизајн, овој пуловер нуди качулка за дополнително покривање и топлина. Се одликува со задебелена ГРАФИКА НА ЛСУ Тигри, така што никој нема да може да се запраша каде лежи вашата верност секој пат кога ќе ја занишате оваа слатка опрема. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Хауба со врвка за влечење. Бренд : Фанатици Брендирани. Официјално лиценциран. Јака Без Ознаки. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Лесна јакна погодна за благи температури. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер. Пуловер. Увезени. Предна торбичка џеб. Долг ракав. Руно поставата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.