Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Домашна Суштина Монтереј Сомотски Обратно На Бербер Утешител Мини Сет

Домашна Суштина Монтереј Сомотски Обратно На Бербер Утешител Мини Сет

DEN 735.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гушкајте се и останете топли Со Домашната Суштина Монтереј Сомотски Обратно На Бербер Утешител Мини Сет. Ултра-мекиот утешител на сомот се одликува со топол и пријатен берберски рикверц. Алтернативното полнење надолу обезбедува дополнителна топлина и мекост, додека ватирањето на кутијата го спречува неговото поместување. Соодветните шамови убаво се координираат со утешителот, комплетирајќи го изгледот. Машина за перење за лесна нега, овој комплет за утешител е совршен за загревање во оние исклучително студени ноќи. Комплетот вклучува : 1 Утешител и 2 Шами (или 1 Шам за Двојни големини). Домашна Суштина Монтереј Сомотски Обратно На Бербер Утешител Мини Комплет : Комплетот Близнаци Вклучува : Комплет Близнаци Вклучува : 1 Утешител (63"W x 86"L), 1 Стандарден Шам (20"W x 26"L + 2"). Комплетниот / Кралицата Сет Вклучува : 1 Утешител (86"W x 86"L), 2 Стандардни Шеми (20"W x 26"L + 2"). Сетот крал/Кал Кинг Вклучува : 1 Утешител (102"В х 86" Л), 2 Крал Шамс (20"В х 36"Л + 2"). Полиестер Најлон Мешавина Сомотско Лице. Ултра Мек Берберски Реверс. Надолу Алтернатива Пополни-25 Oz. Зашиени Преку Кутија Ватиран. Машинско Перење/Сушење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.