Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
А1ХЦ Прв Впечаток Црна Беж во. во. Уриел Третирани Кокос Монограмирани И Влез Двојна Врата Мат

А1ХЦ Прв Впечаток Црна Беж во. во. Уриел Третирани Кокос Монограмирани И Влез Двојна Врата Мат

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете одличен декоративен акцент на вашата врата или влез со овој х-Голем монограмски врата. Одликувајќи се со сите букви од азбуката, оваа подлога помага да се отстранат нечистотијата, остатоците и влагата од стапалата на чевлите. Флексибилните влакна на кокошката се робусни и издржливи за добар резултат на пилинг. Оваа подлога обезбедува исклучително дејство на четкање на обувките со одлична апсорпција на вода. Оваа подлога Е X Голема и совршено го покрива влезот на двојната врата. КОКОСОВА КОКОСОВА КОКОШКА : вратата е изработена од 100% чиста кокосова кокосова кокосова кокошка, која е едно од најсилните природни влакна во светот. Материјалот лесно ја доловува влагата, нечистотијата и другите честички и делува како природен отвратителен на бубачки. Пролевање Во Природни влакна на кокошката. АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : материјалот има тежок куп со дебелина од 0,75 инчи и е направен така што нема закрпи каде што можете да видите до пвц подлогата подолу. Со вратите од кокосова кокос, некое пролевање е неизбежно, но со користење На Бои Против Пролевање го сведовме на минимум. НИСКО ОДРЖУВАЊЕ : кокосовата кокосова кокосова кокос е природно отпорна на бактерии и габи, што го прави ова најниска можна врата за одржување. Исто така е отпорен на вода и брзо ќе се исуши, така што нема да треба да се грижите за мувла или калапи. Едноставно истресете го или вакуумирајте го еднаш во некое време, и оставете ја кокошката да го направи останатото. НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : Подлогата е специјално дизајнирана за надворешна употреба, што ја прави идеална за влез во вашиот дом. Изграден да трае, издржливиот материјал ќе издржи каква било временска состојба. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Лесен за употреба вратата на коко коар е одличен подарок за ниско одржување. САМО ЗА УПОТРЕБА ВО ПОКРИЕНИ НАДВОРЕШНИ ПОВРШИНИ. НЕ ИЗЛОЖУВАЈТЕ ДИРЕКТНО НА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА ИЛИ ДОЖД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.