Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Клика Машка Потпора Отпорна На Вода Пакувана Целосна Јакна За Голф Со Патент

Клика Машка Потпора Отпорна На Вода Пакувана Целосна Јакна За Голф Со Патент

DEN 319.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

100% полиестер, Отпорен На Вода, лесна ткаенина од школка, Потсмев на вратот со штитник за брадата, патент Со Обратна намотка, Предни џебови со патент 100% Полиестерска Водоотпорна лесна ткаенина Од школка Потсмевачки врат со штитник За Брадата Предни Џебови Со Патент Пакувана Јакна Достапна во 10 Бои!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.