Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Minecraft-Коцка Ѕид Постер, 22.375 34

Minecraft-Коцка Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер Minecraft - Cube. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на сјајна хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Minecraft-Коцка Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Fsc-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.