Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хормел, Свинско Месо, Лек Половина, Шунка Без Коски, 2,5-4,0 фунти

Хормел, Свинско Месо, Лек Половина, Шунка Без Коски, 2,5-4,0 фунти

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хормел Лек 81 Мед Излечи Половина Шунка Без Коски, 2,5-4,0 фунти Природен Сок. Оваа шунка е целосно сварена и може веднаш да се сервира ладна. Индивидуалната изработка се задржува во секоја фаза на производство : кастрењето, пушењето и пакувањето се завршени со рачно изработена нега. СИТЕ ЛЕК 81 шунка внимателно се проверуваат за вкус, текстура и нежност. Избраниот ЛЕК 81 шунка се индивидуално регистрирани и печат со сопствен потпис На Куремастерот за лично да ја гарантираат неговата свежина и нежност. Природно тврдо дрво пушеле. Природен извор на протеини. Зачаден, нежен и вкусен. Цената на сајтот ја одразува максималната цена. Ќе ви се наплати врз основа на тежината што ја добивате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.