Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тропски Острови Плоштад Фолија

Тропски Острови Плоштад Фолија

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Светот е накитен со волшебни островски дестинации. Златното сонце, песоците од слонова коска, тиркизните заливи и бујните тропски шуми на овие гостопримливи островски повлекувања само чекаат да бидат откриени и уживани. Овој квадратен ѕиден календар ве поканува на тиркизната вода и сонцето што ја загрева душата на рајовите на тропските острови, откривајќи ја привлечноста на островите ширум светот што го одзема здивот. Тропски Острови 2021 Квадратна Фолија (Друго).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.