Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Едноставно Дејзи Грчки Клуч Шарена Ајкула Сина 70 w 73 h Туш Завеса

Едноставно Дејзи Грчки Клуч Шарена Ајкула Сина 70 w 73 h Туш Завеса

DEN 166.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Комплетирајте го вашиот изглед Со Едноставно Маргаритка 70" х 73 " Ајкула Сина Грчка Клучна Завеса За Туширање Со Шема од нашата Подлинска Колекција. Секој ќе ужива во забавата и светлата атмосфера донесена во вашиот простор за капење од оваа завеса за туширање! Било кој од шарените геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашиот домашен декор. Комплетирајте го вашиот изглед Со Едноставно Маргаритка 70" х 73 " Ајкула Сина Грчка Клучна Завеса За Туширање Со Шема од нашата Подлинска Колекција. Секој ќе ужива во забавата и светлата атмосфера донесена во вашиот простор за капење од оваа завеса за туширање! Било кој од шарените геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашиот домашен декор. Брзо Сушење. Машина За Перење. 70 "в х 73" ч. 12 дупки за копчиња за поставување кука.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.