Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Купувачи Производи Скала Решетката Носителот Носител Комплет за 6 Дијаметар Пвц Цевка

Купувачи Производи Скала Решетката Носителот Носител Комплет за 6 Дијаметар Пвц Цевка

DEN 180.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чувајте го вашиот канал безбеден и сув со Комплетот За Носачи На Производи на Купувачите додека патувате до и од вашата работна страница. Овој комплет за носач на канали ви овозможува да ја трансформирате секоја пвц цевка со дијаметар од 6 инчи во лесен начин за транспорт на цевки за цевки. Комплетот за држач за канал вклучува 2 леани алуминиумски крајни капачиња, претходно дупчени јазичиња за катанец (не е вклучен катанец) и додатоците што ви се потребни за да го монтирате комплетот на решетката за скали. Направен лесен за секоја работа, овој комплет има брави натоварени со пружини со дихтунзи од неопренови на капачето што ви овозможуваат лесно да пристапите до каналот и ја запечатува пвц цевката кога е затворена за да ги задржи водата и прашината надвор. Можете да започнете со транспорт на цевководи полесно од кога било досега со Овој Комплет За Носачи На Производи На Купувачи. Монтира на вашата решетка за скали за да можете да носите канал од работа до работа. Комплетот вклучува леани алуминиумски капачиња, претходно дупчени јазичиња за катанци и додатоци потребни за монтирање. Едноставен дизајн одговара на секоја пвц цевка со дијаметар од 6 инчи (не е вклучена), овозможувајќи лесно прилагодување за изградба на која било должина на носачот. Пристап и запечатете го каналот внатре без проблеми благодарение на бравите натоварени со пружина на капачето. Заптивката од неопренови на капачето ја одржува внатрешноста на вашата пвц цевка сува. Големина на конец за завртки : 3/8 - 16 инчи. Дел број : CC600. Боја : Бела. Димензии( W x H) : 7,07 x 8 инчи. Тежина : 6,8 килограми. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.