Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Волшебникот Од Оз-Дуо Ѕид Постер, 22.375 34

Волшебникот Од Оз-Дуо Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 271.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Волшебникот Од Ѕидниот Постер Оз-Дуо е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови Волшебникот Од Оз-Дуо Трендови На Ѕидни Постери Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.