Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ахим Безжична Јута За Филтрирање На Светлина, Нијанси На Ролери Од Полиестер, 72 70

Ахим Безжична Јута За Филтрирање На Светлина, Нијанси На Ролери Од Полиестер, 72 70

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Безжичната Сенка На Јута За Приватност е едноставно решение за секој прозорец на кој му е потребна дополнителна приватност. Природните влакна од јута се ткаени како ткаенина, ја спојуваат текстурата и некомплицираниот стил на материјал од јута што филтрира светлина. Неговата ткаенина е толку убава што може да се користи самостојно или како основен слој со вашиот омилен панел за завеси или валанс. Одлично за секој прозорец со големина и секој декор. Вклучува голем број на светли и темни нијанси. Вклучени загради се приспособат внатре или надвор монтажа. Известување до жителите На Калифорнија како што бара Предлогот 65 : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи и може да изложи еден на ДИН хемикалија позната на Државата Калифорнија за да предизвика рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Филтрирање На Светлината. 100% Безжичен. Ткаени Природни Хартиени Влакна слични На Јута. Достапно во ширина од 20 инчи до 73 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.