Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Г-Дин Божиќ Дедо Мраз Маса Декор

Г-Дин Божиќ Дедо Мраз Маса Декор

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Започнете Го Вашиот Празничен дух со 18" Анимиран Оџак На Дедо Мраз Од Г-Дин Божиќ. Симпатичен Кадифен Црн Дедо мраз дава пријателски бран на врвот на оџакот пред да се спушти, откако ќе стигне до каминот, нозете удираат пред да се искачи назад нагоре. Како Што Дедо мраз се качува. Каминот свети одвнатре, А ЛЕД осветлен венец го краси предниот дел на оџакот. Батерија-управувана за лесно поставување насекаде во вашиот дом на кој му треба празничен допир. 18" Висок. Кадифен Дедо мраз се качува нагоре и надолу по оџакот. Игра три Божиќни песни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.