Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Crearreda Бетонски Кујнски Панел Кора и Стап Винил Позадина, 25.5-во од 18.5-во, 2. квадратни. фт

Crearreda Бетонски Кујнски Панел Кора и Стап Винил Позадина, 25.5-во од 18.5-во, 2. квадратни. фт

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дајте му на вашата кујна индустриски стил со овој бетонски кујнски панел за печатење. Сивиот дизајн прави совршен заден удар.Бетонскиот Кујнски Панел содржи 1 парче на 1 лист со димензии 25,6 х 18,6 инчи. Излупете Безбедно за ѕидови; Без лепливи остатоци; Брзо и лесно; Доаѓа на 1 лист со димензии 25,6-ин за 18,6-ин; Содржи 1 парче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.