Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Меѓународни Концепти Космо Мисија Стол Со Измиени Финиш-Сет на 2

Меѓународни Концепти Космо Мисија Стол Со Измиени Финиш-Сет на 2

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Измиената сива завршна обработка и класичниот дизајн на грбот на летвата им даваат На Меѓународните Концепти Стол За Мисија Космо Со Измиена Завршница-Комплет од 2 нејзината модерна привлечност на фармата. Комплетот вклучува две столчиња изработени од цврсто дрво и украсени со дарежливи седишта и висок потпирач за грб. Меѓународни Концепти Космо мисија стол, Изми Финиш : за оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед, меѓународните Концепти мебел за дома ќе го надополнат секој декор. Комплет од 2 столици се направени од цврсто тврдо дрво. Вклучува конструкција на седишта за кутии за лесно склопување. Не е оценет за комерцијална употреба, само за станбена употреба. Димензиите на седиштата се 17,5"H x 18,1" W x 17 " D.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.