Костим За Деца

Костим За Деца

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашиот пакет радост ќе го доживее неговиот или нејзиниот прв костим! Направете го настанот незаборавен со Овој симпатичен Костим За Бебиња Фокси Фокс Унисекс! Вашето малечко ќе ѕирка од главата на лисицата, сите кикоти и радост! Облеката мек материјал гарантира дека вашето бебе ќе биде цврсто цело попладне! Костимите лесен дизајн му овозможуваат на вашето дете да ползи во удобност! Вклучува : Комбинезон И Качулка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.