Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Патување Колекција Жени Ајви Тру Удобност Пена Тока Платформа Клин Сандали

Патување Колекција Жени Ајви Тру Удобност Пена Тока Платформа Клин Сандали

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашите Ајви Сандали Од Колекцијата Патување ќе ве остават да шетате наоколу во целиот стил и удобност за кои некогаш сте можеле да сонувате. Со нивната влошка од пена од 4 mm tru comfort, еластична веганска кожа, детали за ременот со плетенка и клин од вештачко дрво, овој стил сигурно ќе стане омилен. Нивниот ремен за глуждот, затворањето на бравата и отворениот прст ќе направат совршен завршен допир за фенси, но лежерен изглед за секоја пригода. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Сандали. Повик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.