Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гудјер Серпентина Појас, 4-Ребро 39.8 Должина Одговара на избери: 2001-ХОНДА ГРАЃАНСКИ, 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО

Гудјер Серпентина Појас, 4-Ребро 39.8 Должина Одговара на избери: 2001-ХОНДА ГРАЃАНСКИ, 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Goodyear Појаси има развиено мулти V-појаси кои ги исполнуваат или надминуваат барањата ЗА OE, обезбедувајќи долг век на траење на ременот и тивко работење. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов Појас За Добра Година. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите. Долготрајно Гумено Соединение ЕПДМ. Комерцијална гумена формулација за тивко работење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.