Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Њуџинс-Њуџинс 2 ЕП Стани - ЦД

Њуџинс-Њуџинс 2 ЕП Стани - ЦД

DEN 351.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Њуџинс-Њуџинс 2-ри ЕП " Стани "(POWERPUFF ДЕВОЈКИ X NJ Кутија вер.) Позната како група за девојки К-Поп што го зафати светот од невреме и собори светски рекорди, Њуџинс се врати со нивниот втор ЕП насловен " Стани.'POWERPUFF ДЕВОЈКИ X NJ Кутија Вер. вклучува ЦД, Плик СО ЦД, Сандаче, 3 Фото Книги (по 84 страници), Лирска Книга (24 страници), Плик Со Фото Картичка, 5 Фото Картички, Плик Со Налепници, 3 Налепници, 5 Поштенски Картички, 2 Обележувачи. NA И Int'l Мало Ексклузивни : Пошта Картичка. Онлајн нарачки брод преку случаен избор. Њуџинс-Њуџинс 2-ри ЕП " Стани "(POWERPUFF ДЕВОЈКИ X NJ Кутија вер.- ЦД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.