Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Магијата Готвач 3. Ку. Фт. Замрзнувач на градите Во Бело

Магијата Готвач 3. Ку. Фт. Замрзнувач на градите Во Бело

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Идеален за помали простори, Магичниот Готвач 3,5 кубни. фт. замрзнувачот на градите ви обезбедува дополнителен простор за замрзнување за вашите потреби за замрзната храна. Удобната корпа за складирање ви овозможува ефикасно да го искористите просторот со чување често користени предмети во близина на врвот за лесен пристап. Предниот, надворешен температурен бројчаник ви овозможува брзо следење и прилагодување на внатрешната температура. Плус, дизајнот со рамна задна страна нуди флексибилност за поставување за секој компактен простор. 3.5 кубни. фт. замрзнувачот за гради со капацитет обезбедува дополнително складирање за вашите потреби за замрзната храна. Обложената корпа за складирање жица ве одржува организирани и лесно се лизга од страна на страна. Прилагодлив термостат кој се наоѓа на предната надворешност на единицата за ваша погодност. Вдлабната рачка на вратата овозможува лесно отворање и затворање. Флеш назад дизајн нуди флексибилност во поставување. Рачно одмрзнување со одвод на вода од долниот дел. Боја : Бела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.