Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Смед, СМД52180, Водичи За Поднесување Со Азбучно Индексирање, Сет

Смед, СМД52180, Водичи За Поднесување Со Азбучно Индексирање, Сет

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Скршете ги фиоките за датотеки во лесно забележани помали групи со овие азбучни "патокази."Водичите за поднесување во тешка категорија го намалуваат времето на поднесување со лоцирање на саканата област без читање на етикетите на датотеките. Шарени, споени винил, 1/5-исечени јазичиња се означени Како А До Ш и доаѓаат во избрани бои : жолта, зелена, розова, сина и лосос. Водичи правни големина поднесување се направени од економичен, 18 точка манила за архиви. Намачкајте Водичи За Поднесување Со Азбучно Индексирање, 25 / Сет (Количина) Смед, СМД52180, Водичи за Поднесување Со Азбучно Индексирање, 25 / Сет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.