Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Отава Сенатори-Брејди Ткачук Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Отава Сенатори-Брејди Ткачук Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 655.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Нхл Отава Сенатори-Брејди Ткачук 21 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нхл Отава Сенатори-Брејди Ткачук 21 Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.