Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Замрзнати Ii Ана Елса Девојки 11 Мини Ранец-Лаванда

Дизни Замрзнати Ii Ана Елса Девојки 11 Мини Ранец-Лаванда

DEN 1272.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Дизни Замрзнати II 11 " Мини Ранецот располага со една пространа главна преграда со затворачи на патент. Има прилагодливи ремени за рамо и горна рачка за јамка за шкафче. Овој ранец е совршен за еден ден на училиште или еден ден надвор. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : место врвот шкафче јамка. Џебови : Една Главна Преграда. - Дизни, Сите Права Се Задржани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.