Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Баја Отворено Пинг Понг Маса

Баја Отворено Пинг Понг Маса

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Играјте кога и каде сакате Со Табелата За Пинг-Понг Стига Баја На Отворено. Чувајте го во вашиот двор кога времето е убаво и преместете го внатре во вашиот дом кога врне. Се одликува со патентиран дизајн на шасија за брзо играње и издржлива конструкција, која вклучува алуминиумски композитен врв, преголем композитен зрак на тркала и обликувани аголни подлошки за заштита. Оваа табела има 2 " челични, самоотворени нозе со израмнувачи на нозете и 5" сите терени, тркалца со двојни тркала. Доаѓа во комплет со премиум, мрежа за сите временски услови и столпчиња, како и ленти во стилот на регулација. Стига Баја Надворешна Маса За Пинг-Понг : Специјални Карактеристики : Идеална за внатрешна и надворешна игра. Патентиран, дизајн на шасија за брзо играње. Обликувани аголни заштитни влошки. Дизајн : алуминиумски композитен врв. Преголем композитен рициново зрак со челик крст зрак поддржува. Печатење на екран со целосна големина на задната страна на врвовите. Галванизиран хардвер. Оваа внатрешна маса за пинг-понг вклучува челик од 2 инчи, нозе што се отвораат самостојно со израмнувачи на нозете. 5 " сите терени, двојно тркала тркалца. Вклучува : Премија, мрежа за сите временски услови и мислења. Сертификација : Стига отворен пинг-понг маса карактеристики регулација стил ленти. Димензии : Димензии На Играње : 5'W x 9 'd x 30" H. Димензии На Репродукција : 60 "W x 68"D x 62" H. Димензии На Складирање : 60 "W x 30"D x 65" H. Собранието Бара Модел #T8562 W.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.