Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машкиот машки тенок директен Jeanан

Машкиот машки тенок директен Jeanан

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Слабиот Jeanанфлекс на Wrangler Slim Straight Jeanflex преку седиштето и нозете на бутовите се спуштаат на затворањето на половината и патентот, со флексибилна ткаенина за целодневна удобност, тенок Jeanан за мажи на Wrangler е совршен за секојдневен, секојдневен стил. Класичниот стил на џеб од 5 и тенок силуета создава елегантен изглед за современиот човек. Пар со вашето омилено копче Wrangler надолу за рафиниран изглед. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.