Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
24 Пред-осветлен патриотски венец

24 Пред-осветлен патриотски венец

DEN 975.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Puleo International 24 "Пред-осветлен црвен бел и сино патриотски венец 105 совети 35 адаптер за црвени бели и сини LED светла 24" УСА венец : Патриотски додаток во внатрешноста или надвор од вашиот дом на влезната врата, прозорец или ограда до Подигнете ги вашите BBQ или блок забави. Пред-осветлена : Карактеристики 54 Интегрирани црвени, бели и сини LED сијалички напојувани со адаптер со UL-наведен за да го осветлат вашиот патриотски декор. Празнични и полни : Се одликува со 105 совети за гранки на ПВЦ со зелени лисја на магнолија и реални бор конуси. Издржлива база : Металниот прстен база нуди лесно и удобно виси на која било затворена или надворешна локација по ваш избор со природен изглед. Компактен дизајн : Во текот на сезоните на празници, овој венец што е пријателски за складирање може да се чува во кутија и да се залепи до следната година. Компанија во сопственост на семејство : Божиќ е за семејството, а исто така е и Puleo International. Како најстарото име за новогодишни елки во Америка, Пулео е производител и дистрибутер во семејна сопственост од 4 генерации на висококвалитетни, рачно изработени вештачки новогодишни елки и домашен декор. Со долга и богата историја посветена на производство на прекрасно дизајнирани вештачки новогодишни елки и предмети за дома, семејството Пулео и нејзиниот посветен тим на вработени продолжуваат да испорачуваат исклучителни производи со највисок квалитет и занаетчиство. Ова ни овозможи да им служиме на семејствата како твоите повеќе од 65 години и да броиме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.