Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пајаци и плукања - забавна игра за едукативни табли

Пајаци и плукања - забавна игра за едукативни табли

DEN 349.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Помал од која било од нашите други игри, нашите мини игри со големина на патување се совршени за учење дома и или надвор! Малите деца можат да ги стават своите вештини за броење на тест со овој забавен пресврт на класична игра на змии и скали! Се искачи на плукањата и лизгајте ги капките во вода. Со едноставна и ангажирана игра и пријателски ликови, оваа игра ќе биде ставена во куфер или повторно ќе се појави во чантата време и време! Мини игра со големина на патување. Совршен за забава и учење дома и кога патувате. Мал, компактен и преносен. Врз основа на традиционалната игра. Промовира броење и социјални вештини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.