Тркало Лого Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2008-ТОЈОТА СЕКВОЈА

Тркало Лого Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2008-ТОЈОТА СЕКВОЈА

DEN 213.60
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Скф Заострените Валчести Лежишта се достапни за широк спектар на апликации и ги исполнуваат или надминуваат барањата за повеќето апликации. Тие вклучуваат логаритамски профили на ролери со ултра мазна завршна површина за непречено и тивко работење. Повеќе од 100 години, светските инженери, техничари и механичари се обраќаа до СКФ за најдобри можни решенија. Производите НА СКФ се дизајнирани и произведени според највисоките стандарди за квалитет, обезбедувајќи долг живот и безбедност. Лежиште На тркала Одговара Изберете : 2007-2021 ТОЈОТА ТУНДРА 2008-2021 ТОЈОТА СЕКВОЈА 2008-2011,2013-2021 ЛЕКСУС ЛХ 2008-2011,2013-2021 ТОЈОТА ЛЕНД КРУЗЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.