Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Породилно студио западниот макси фустан со детали за чипка

Породилно студио западниот макси фустан со детали за чипка

DEN 408.16
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Почитувано со богато чипка на чипка, овој макси фустан од Студио Вест е без напор елегантен со прилично плетени детали и лесен стил на влечење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. 38 ”од центарот на задниот врат. Должина на коленото. Деколте за лажичка; Империја силуета. Чипка тело; плетени детали во здолниште; Еластична половината со детали за шутнување. 100% рајон. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.