Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Свинче колекционерски кадифен

Свинче колекционерски кадифен

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Играјте, прикажете и соберете ја официјалната плишана свинче џамбо, од хит -играта Piggy. Украсете ја вашата соба и покажете ја вашата loveубов кон свињината банда со оваа супер-мека и кукавичка џамбо кадифен, во кој има торба за носење торба уникатна за оваа кадифен! Висок квалитет : висококвалитетен и издржлив материјал, со вез и живописни бои . Официјално лиценцирана : оригинална стока за свињи . Соберете ги сите : Серија 1 вклучува : свинче, кловн и тиги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.