Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рамнотежа од Gogym Gogym All-Pursose 4'x8'x4 Екстра дебела густа висока густина анти-сорастрчка гимнастика салата за вежби за вежби за вежби Аеробик Аеробик душеци

Рамнотежа од Gogym Gogym All-Pursose 4'x8'x4 Екстра дебела густа висока густина анти-сорастрчка гимнастика салата за вежби за

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рамнотежа од Gogym сите намени 4'x8'x4 "Екстра дебела висока густина против растојание за гимнастика за вежби за вежби Аеробик Аеробик Преглед на душеци : 4 стапки ширина 4 стапки на 4-инчна фирма со висока густина ЕПЕ ЕПЕ пена е идеална за активности и вежби такви како јога, аеробик, пилатес и воени вештини и многу други. Површината е изработена од нетоксична трајна олово издржлива од 18 мл отпорна на пункција и не-апсорбинтен винил. Технологијата отпорна на влага го прави матката лесно да се мие со сапун и вода. Velcro од сите страни го олеснува закачувањето на неколку душеци заедно за да се направи голема област за вежбање или пад на патеката и обезбедување на преклопена форма. Преклопен, 2 панел дизајн и рачки на секоја мат Димензија : 8 'x 4' x 4 "; Преклопени димензии : 48 "x 48" x 4 ". 8 стапки долга 4 метри ширина на 4-инчен дебела фирма со голема густина ЕПЕ пена е идеална за активности и вежби како што се јога, аеробик, пилатес и воени вештини. Гаранција : Сите оригинални Производите од рамнотежата доаѓаат со 2 -годишна гаранција и 100% баланс од гаранција за задоволство за да ја направите вашата набавка да се грижи бесплатно. Едноставно контактирајте со нас или со вашиот продавач доколку имате какви било прашања. Задоволството на клиентите е наш најголем приоритет. На прв поглед : -8 'x 4 'x 4 "Екстра со голема голема, 2 панел дизајн -лесно складирање и транспорт -2 -годишна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.