Џонард Алатки Динамометар Мерач, Бирање, 10-100гр ГД-10

Џонард Алатки Динамометар Мерач, Бирање, 10-100гр ГД-10

DEN 4842.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мерач на динамометар, Опсег од 10 до 100гр, Дипломирање На Бирање 2, Точност +/-1 Дипломирање, Мерни Единици г, Мерна Сила, Над 1.000 Различни Апликации За Мерење, Калибрирање, Стандардизирање, Тестирање И Оценување, Приказ На Бирање На Екранот Во Грамови, Механички Излезен Тип, Должина на гаранција на Производителите 90 ДЕН ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov -Џонард Алатки Динамометар Мерач,Бирање, 10-100гр ГД-10.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.