Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1054.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

12 пакувања од 12 лименки на злобни плевели што подготат дека Перни Хазе Индија Пале Але. Магливо пиво ИПА со запалена пченица и овес од снегулки. Арома на зрело тропско камена плод и мандарина. Полу-сладок вкус со умерена горчина. Магливо занаетчиско пиво ИПА со 6,9% АБВ. Уживајте одговорно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.