Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Голем училишен ранец на најлон ученик со повеќе прегради

Голем училишен ранец на најлон ученик со повеќе прегради

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Конструиран со квалитетни најлонски материјали, најлонскиот ранец Sumac Life ќе обезбеди стабилност, алатка и заштита за вашите зачувани предмети. Нашиот ранец има страничен џеб за мрежи за складирање на шишенце пијалок, преден џеб за дополнително складирање, порта за слушалки за удобно музичко слух, еластична плима за контрола на големо и прилагодливи ленти за рамо на рамо за долги периоди или абење. Нашиот ранец исто така може да одговара на лаптопите до 15,6 инчи. Ранецот Sumac Life најлон е одлична и едноставна лесна мулти-намена торба за вашите патни потреби! Сосема ново. Џеб за шише со вода од надвор од торбата. Предниот џеб има џебови за телефон, пенкала, итн. Слот за слушалки ви овозможува да го чувате вашиот телефон во ранецот додека слушате музика. Голем главен оддел. Поддржани прилагодливи ленти за рамо. Издржлива лента за рака. Мала тежина и не гломазна. Се вклопува до 15in лаптоп. Надворешни димензии- 16.18in x 13in. Внатрешни димензии- 15 x 12.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.