Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мали starвездени органски деца со долги ракави со 3pk, момчиња со големина 6– 10

Мали starвездени органски деца со долги ракави со 3pk, момчиња со големина 6– 10

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашето дете ќе сака да го носи нашето мало argвезда органско дете и деца. Сетот вклучува 3 кутии со кратки ракави, давајќи им опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени облеки во ладно или топло време. Малата starвезда 100% органски кошули вклучува 3 кутии со кратки ракави. 100% органски памук. Измешајте и совпаѓајте за да ги креирате вашите омилени комбинации во топло или ладно време . Сите наши ткаенини се удобни, пријатни, дише и супер меки . Gots и Oeko-Tex сертифицирани органски . Машински миење и суво суво . Моделот носи големина 4Т.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.