Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уметнички ткајачи Глобална племенска област килим, 9 '12'

Уметнички ткајачи Глобална племенска област килим, 9 '12'

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Колекцијата на ietулиет има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто место. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,3. Само во затворен простор. Модерен и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор . светло сива боја. Нијанси на светло сива, сива, темно кафеава. Килим од 9 'x 12'. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Julулиет. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . Канистер вакуумите без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да ја користите рачната прицврстување на исправен вакуум . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот под мебел , и нема да ги поучува влезовите . препорачано е подлога за килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.