Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Brushed Women Women'sенски 5 Brushed Aluminum Platform

Brushed Women Women'sенски 5 Brushed Aluminum Platform

DEN 560.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подигнете ја ногата на вашите планови за викенд со оваа 5 "црна четкана алуминиумска платформа со затегната мулти-лента горниот дел во мешавината. Без разлика дали одите танцување, датира или нивна комбинација, овие чевли нема да ве изневерат. Тие Како и да е, ќе застане на што и да фрлиш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.