Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Канада временска опрема женски палто со тешка категорија во тешка категорија

Канада временска опрема женски палто со тешка категорија во тешка категорија

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа качулка со хуластична корпа со хуластици со крзно од Канада, е модерна и функционална, со форма на слабеење и доверлива изведба на временските услови на Канада и топлината на ветерот и отпорни на вода. Удобност оценета на -15 степени. Одвојлив аспиратор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.