Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ресурси за учење Стив Лажичка И Поздравниот Ајкула -, Бања Играчки За Момчиња и Девојчиња На возраст од 18+ месеци

Ресурси за учење Стив Лажичка И Поздравниот Ајкула -, Бања Играчки За Момчиња и Девојчиња На возраст од 18+ месеци

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Запознајте го стив, лажичката, поздравната бебешка ајкула која е подготвена за забава за учење во бањата! Децата градат суштинска боја, број и фини моторни вештини за време на авантурите во кадата За мали деца Со Стив Лажичката И Поздравната Ајкула од Ресурсите за Учење. Подготвена за игра во када или базен, оваа играчка за учење на мали деца доаѓа со рачка со големина на дете и широко отворена уста што му овозможува на детето да лаже, да истура и да прска. Оваа играчка за ајкула за бебиња донесе пријатели, исто така - стив доаѓа со три лебдечки морски ѕвезди и три риби што прскаат заедно, раздвоени риби кои им помагаат на децата да изградат нови вештини за боја и број додека прскаат. Децата исто така можат да работат на координација, прецизност и други основни фини моторни вештини додека се обидуваат да ги соберат пријателите На Стив во неговата насмеана уста, па дури и да го користат како сензорна играчка за мали деца! Кога забавата за капење е завршена за тој ден, парчињата се чуваат во стив до следниот пат. Стив Лажичка И Поздравниот ајкула е со димензии 7 "L x 5" H x 5 "W. Scoopin', Splashin' Забава За Учење : Фатете Ја перката На Стив, извадете ја рибата и испрскајте го патот до нова боја, број и фини моторни вештини со оваа играчка за када за мали деца!. Време на прскање Во Секое Време : Парчињата се чуваат во стив за лесно чистење и играње во движење-земете ја оваа играчка за учење на мали деца за прскање во кадата, базенот и многу повеќе!. Фина Моторна Риба : пријателите со риби на Стив и пловечките морски ѕвезди се спојуваат и се разделуваат за да им помогнат на децата да изградат сила на рацете, координација и други основни работи за фини мотори!. Возраст и Вештини : Специјално дизајнирана имајќи ги предвид малите, оваа играчка за када за мали деца им помага на децата на возраст од 18 месеци да изградат основни фини моторни вештини!. Дајте Подарок За Учење : Без разлика дали купувате празници, родендени или само затоа што наградуваните едукативни играчки од Ресурсите за Учење ви помагаат да откриете нова забава за учење секој пат кога ќе подарите!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.