Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Детални детали за правда, ткаени ромпер, големини xs-xxl

Детални детали за правда, ткаени ромпер, големини xs-xxl

DEN 288.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Таа ќе се чувствува тропски неверојатно во деталите за правда за девојчињата, ткаени ромпер. Овој симпатичен ромпер има симпатична руша по деколтето и забавните тропски отпечатоци во омилените бои на вашите девојки! Спарете го со нејзините омилени додатоци за правда за тропски фантастичен изглед! Убави летни отпечатоци. Лесна ткаенина ткаенина од гуаза. Лесна еластична половината за удобност. Машина за перење. Увезени. Детали за девојчињата детали ткаени ромпер по правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачки стил на вашата девојка . Машинско миење ладно; Тргнете го суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.