Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нитро сини и жолти очила за пливање

Нитро сини и жолти очила за пливање

DEN 383.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Очилата за пливање Finis Nitro за деца на возраст од осум и повеќе години се достапни во најразлични светли и забавни комбинации на бои. Овој пар очила е исто така одличен за возрасни со помали лица. Дајте им на вашите деца забавен и шарен додаток што треба да го користат кога играат во вода со овие светли и забавни дизајни. Нитро очилата се дизајнирани за млади 8+ и возрасни со потесни лица. Едно парче рамка обезбедува удобност и зголемена издржливост кога се користи под вода. Вграденото парче нос ги прави Finis Nitro Hgggles безгрижен за пливање, со намалување на шансата за кршење и зголемување на удобноста на мостот на носот. Уживајте во живописна нијанса и целодневна удобност што ви ги нуди овие класични очила. Едно парче силиконски сплит лента им дава на очилата посигурно вклопување. Ова исто така го олеснува склопувањето и замената. Не дозволувајте водата и вашите чувствителни очи да се забавуваат со сонцето. Добијте сигурен пар како нитро и оставете да се изгуби! Добијте ја оваа кул сина и жолта комбинација боја. Finis Nitro Blue и Yellow Sport Sport Sport Google : Мека рамка со едно парче опфаќа помали лица и повисоки мостови на носот. Дизајнирано со прилагодливи странични клипови за лесни прилагодувања на ленти. Силиконскиот лента за разделување обезбедува безбедност и удобност околу главата. Доаѓа во најразлични забавни и живописни комбинации на бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.