Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Простор Обрасци Жолта Беж Сина Црвена Портокалова Виолетова Бања Декор Бања Туш Завеса

Простор Обрасци Жолта Беж Сина Црвена Портокалова Виолетова Бања Декор Бања Туш Завеса

DEN 454.88
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.