Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства BB2085DS Bichon Фриз Летна Плажа Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства BB2085DS Bichon Фриз Летна Плажа Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 400.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства BB2085 DS1216 Bichon Фриз Летна Плажа Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Bichon Фриз уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете го овој шарен Метален Принт за украсување За Лето, внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоците ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.