Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Клиренс Слама Садови Постави Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Слама Студент Патување Пренослив Сет Подарок Садови

Клиренс Слама Садови Постави Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Слама Студент Патување Пренослив Сет Подарок

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Комплет Садови од слама Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Слама Студентски Патувања Пренослив Комплет Садови За Подароци Карактеристики : комплетот за прибор за јадење е изработен од нерѓосувачки челик, кој е еколошки и безбеден за употреба.Секој комплет садови е опремен со кутија за складирање, што е погодно за носење и одржување на садовите чисти и хигиенски.Комплетот за прибор за јадење е мал и лесен за носење, погоден за училиште, работа, патување, излети итн.Кутија за складирање копчиња : убав и лесен за употреба не е гломазен, во секое време и насекаде за одземање, одбиваат да користат еднократно.Бидете сигурни : материјалот е направен од слама, која е-жешка и паѓа, лесна за чистење и не е лесна за размножување .Параметри : име На Производ : Пренослив сет за садови материјал : слама +Применливо : дома, трпезаријата вклучува : 1x Прибор За јадење Сет За Прибор За Јадење + Совршен подарок : производите се посветени на создавање добри производи што можат да им служат на човечките суштества. Нашата цел е да се надеваме дека производите можат да донесат поголема погодност за човечките суштества, за луѓето да можат да уживаат во забавата на животот, за да може да биде совршен подарок. Дајте им го на вашите најблиски и споделете ги изненадувањата во заедничкиот живот!. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.