Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Традиционална Област За Собирање Рине килим 8 '4 x12 - Фуксија

Традиционална Област За Собирање Рине килим 8 '4 x12 - Фуксија

DEN 1729.28
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Традиционалниот стил се прероди. Комбинирајќи традиционални цветни и племенски дизајни со смели современи бои кои се движат од темно морнарица блуз до светли розови, Колекцијата Рајн изгледа во минатото, додека сеуште е несомнено модерна. Пријатен абраш им дава на килимите потресен, живеен изглед кој е совршен за секојдневни и гроздобер стилови на украсување. Нискиот, полипропиленски куп е мек, лесен за чистење и исклучително разноврсен. Колекцијата Rine е совршена за средни до високи сообраќајни области како дневни соби, трпезарии и влезови.Карактеристики : висината На Купот е 0,16 инчи боите вклучуваат за секоја опција : Црна : Црна, Слонова Коска, Сиво-Сива : Фуксија Од Слонова Коска : Црна, Сина, Виолетова, Розова, Зелена : Сива, Слонова Коска, Портокалова, Виолетова, Розова, Светло Зеленоранж : Беж, Црна, Кафеава, Слонова Коска, Црвена, Морнарица Блупинк : Беж, Црна, Кафеава, Виолетова, Црвена, Маслиново-сива : Црна, слонова коска, сиво жолта : црна, зелена, портокалова, Слонова Коска, Виолетова, Розова Традиционален Стил Изработен Со 100% Шенилехична Шема Неотпорен На Дамки Тип На Ткаење : Машински Изработени Одрекувања И Обелоденувања : Совет : Нашата Намера Е Да Обезбедиме Најточна Можна Боја При Прикажување Дигитални Слики. Како резултат на разликите во компјутерските монитори, може да има варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и она што се појавува на вашиот екран за што не можеме да бидеме одговорни. Во некои случаи, моделите и боите може да варираат во зависност од големината. Висината на купот е 0,16 инчи. Боите вклучуваат за секоја опција : Црна : Црна, Слонова Коска, Сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.