Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Маици Со долги Ракави За Жени Одобрување Модни Женски Обични Долги Ракави Печатени Женски Дуксери

Маици Со долги Ракави За Жени Одобрување Модни Женски Обични Долги Ракави Печатени Женски Дуксери

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

83" ракав : 57СМ/22.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Карактеристики : Секојдневен Секси Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, Пролетен секојдневен Капут. Покрај тоа, хуманизираниот дизајн на вратот на екипажот е удобен и дарежлив.Материјал : Полиестер. ПРИЛИКИ : овој дуксер со пукање на црвено срце не е погоден само за денот на вљубените, туку е погоден и за други прилики за запознавање, како што се плажа / парк / концерт / семејна забава / одмор / патување / крајбрежје и така натаму.83" Големина : М Големина : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 102см/40. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Тоа ќе ја покаже вашата длабока љубов кон вашата девојка/сопруга/мајка/наставничка или други женски пријатели. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.83" материјал : оваа кошула е изработена од добар квалитет, удобна ткаенина, стилски дизајн дарежлив против вашата кожа, одржувајќи се свежо и суво. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. КАРАКТЕРИСТИКИ : Симпатична графички, смешни бенд рабови, симболизирајќи љубов и сладост, мода и убава, не треба да се пропушти денот на Вљубените нова кошула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.